7 چیزهایی که طراحان خودآموز نمی دانند

آیا واقعاً به یک مدرک برای موفقیت امروز احتیاج دارید؟ این گفتگو وقتی به طور فزاینده ای محبوب می شود که جامعه از بچه هایی مانند بیل گیتس، استیو جابز و مارک زاکربرگ بخاطر موفقیت بسیار خوب با وجود ترک تحصیل، ستایش کند.  بله عجیب است اما این واقعیت دارد، بیل گیتس، استیو جابز و مارک زاکربرگ بخاطر موفقیت واقعا ترک تحصیل کرده اند و می بینید که راهشان را هم درست انتخاب کرده اند.

اگر امیدوار هستید که وکیل یا جراح شوید، دور زدن یک آموزش رسمی گزینه ای نیست. اما اگر آرزو می کنید طراح باشید، ناگزیر این سوال را دیر یا زود می پرسید: آیا مدرک طراحی گرافیک لازم است؟

"من بدون شک می توانم بگویم که با رفتن به دانشگاه چیزی را از دست ندادم."

پاسخ صادقانه نه، لازم نیست. تعدادی از طراحان گرافیک خودآموز هستند که مشاغل بدون آموزش رسمی را راه اندازی کرده اند. اما چندین مزیت نادیده گرفته شده برای گرفتن مدرک وجود دارد.

ما با تعداد معدودی از طراحان گرافیک با مدرک صحبت کردیم که اصرار دارند که آموزش رسمی آنها نقش مؤثری در مشاغل آنها داشته است. اعضای هیئت منافع ما هفت مورد را که هیچ وقت بدون کسب مدرک خود نمی توانستند به دست بیاورند، فاش کرد.

7 چیزهایی که طراحان خودآموز معمولاً از دست می دهند

برای آموزش مهارت های نرم افزاری استاندارد، کمبود آموزش طراحی گرافیک در آنجا وجود ندارد، اما کارشناسان ما قبول دارند که چندین نکته مهم وجود دارد که طراحان گرافیک خودآموز آنها معمولاً فاقد آن هستند.

1. تاریخچه و مبانی طراحی گرافیک

باور کنید یا نه، طراحی گرافیک تقریباً طولانی تر از نرم افزار Adobe بوده است. برخی افراد خود را طراح می نامند فقط به این دلیل که می توانند در فتوشاپ حرکت کنند. دانستن تاریخچه کاردستی و تسلط بر مفاهیم اساسی طراحی به شما کمک می کند تا پایه و اساس محکمی را ایجاد کنید تا بتوانید تمام حرفه خود را ایجاد کنید.

اشلی شوارتو، مدیر خلاق شرکت امنیت آگاهی می گوید: "طراحان خودآموز معمولاً به دنبال این هستند که چه دکمه هایی را برای انجام کار بجای یادگیری از زمین با اصول طراحی به کار گیرند." او می گوید که به دلیل بی توجهی بی پروا به اصول طراحی اولیه، اغلب می تواند طراحان گرافیک خودآموز را مبتنی بر پرتفوی آنها نشان دهد.

2. آزادی برای شکست

ویکتور نگ، طراح پینترست می گوید: "تنها چیزی که بیشتر از همه در دانشگاه به من تعلق می گرفت، آزادی ناکام ماندن و ناکامی تماشایی بود." عدم موفقیت در دنیای واقعی منجر به از دست رفتن دلار می شود، مشتریان عصبانی شده و احساسات برند را ضعیف می کند. اما در مدرسه، بدترین نتیجه یک درجه بد و یک نفس کبود است.

"تنها چیزی که من در کالج برایش مصاحبه کردم آزادی عدم موفقیت و شکست چشمگیر بود."

نگ می گوید که بخاطر فرصتی که وی مجبور شد آزمایشی را با طراحی های خود در دانشگاه داشته باشد، سپاسگزار است. او قادر بود کمتر درباره محصول نهایی نگران شود و بیشتر بر روی فرآیند واقعی تمرکز کند، که به او کمک کرد تا به حرفه ای که امروزه در آن است، تبدیل شود.

3. درمان صحیح پرونده ها

طراح گرافیک، آنیتا مگنا می گوید، بسیاری از طراحان خودآموز از چگونگی تنظیم صحیح پرونده های تمیز برای چاپ حرفه ای آگاهی ندارند. دوره های طراحی به شما یاد می دهد که چگونه از JPG در مقابل PNG و TIFF استفاده کنید. همچنین تفاوت بین فایلهای bitmap و فایلهای بردار و نحوه بررسی صحیح فایلها برای جدا شدن رنگ و CMYK را قبل از ارسال آنها برای چاپ، خواهید آموخت.

دیوید بلاک، کارآفرین و طراح گرافیک فصلی می گوید: "من به طور مداوم باید پرونده های طراح قبلی [در شرکت من] را که هیچ آموزش رسمی نداشتند، تعمیر کنم." او غالباً با پرونده هایی روبرو می شود که هیچ ارتباطی با موضوع، اندازه نامناسب تصویر و حواشی متناقض ندارند - همه کارهایی که او ادعا می کند یک طراح با آموزش صحیح هرگز انجام نخواهد داد.

ادامه دارد.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها